Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Smrt v bílém? Zdravotní sestra z Boleslavi měla zabít pacientku. Píchla jí injekci se vzduchem přímo do žíly!

21letá zdravotní sestra měla údajně zavraždit pacientku.
Zdroj: facebook.com/profimedia.cz
Mladá Boleslav je v šoku! Mladá zdravotní sestra Lenka W. z Kosmonos (21) údajně zabila v Klaudiánově nemocnici svoji 88letou pacientku. Do žíly jí měla píchnout vzduch a žena tak zemřela. Zdravotní sestra skončila ve vazbě.

Mladá zdravotní sestřička (21) Lenka W. měla údajně v Kaludiánově nemocnici v Mladé Boleslavi zabít svoji 88letou pacientku, která ležela na chirurgickém oddělení. Policie ženu obvinila z vraždy a skončila ve vazbě. Upozornila na to Mladá fronta Dnes.

„Trestně stíháme zaměstnankyni, ročník 1996, pro zločin vraždy. Stíhána je vazebně. Bližší informace neposkytujeme,“ řekl MF Dnes mluvčí středočeské policie Jakub Vinčálek. Podle mluvčí nemocnice Hany Kopalové byly všechny přístupové karty ženy zablokovány a má neplacené volno. „Všichni zaměstnanci vědí, co se děje,“ řekla.

88letá pacientka měla zemřít po tom, co jí mladá zdravotní sestra aplikovala pomocí injekce vzduch do žíly. „Pacientce vpíchla do žíly vzduch,“ řekl MF Dnes zdroj z nemocnice. „Policie injekční stříkačku hledala ve spalovně odpadů,“ dodal.

Na zdravotní sestru doma čeká 3letý syn. Spekuluje se o tom, že měla psychické problémy. V nemocnici pracovala od září 2015. Není ale jedinou vražedkyní v bílém. Před 11 lety Petr Zelenka svoje pacienty zabíjel heparinem. Tehdy zemřelo 11 lidí.

Související články

Další články