Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Smrt Robina Williamse (†63) zasáhla veřejnost, takhle truchlí celebrity na Twitteru

Smrt Robina Williamse (†63), velkého herce a komika, zasáhla celý
šoubyznys a nejen jej.
+ Další 3 fotografie

Patřil mezi nejoblíbenější herce, jeho jméno mělo velký a silný zvuk a filmy s ním vydělávaly miliony. Přesto nebyl v životě úplně šťastný, ač měl vše, o čem se ostatním jenom sní. A to je právě důkaz toho, že i když máte všechno, klid vám to nezajistí.

Robin Williams (†63) trpěl depresemi a sám sebe léčil humorem. Ono se taky velmi často říká, že je to nejefektivnější způsob, jak ventilovat své vnitřní běsy a jen si vzpomeňte, kolik komiků je vlastně ve svém nitru zoufalých. U nás by vám mohli vyprávět pánové Kopecký, Menšík nebo Sokol.

Že by si Robin mohl sáhnout na život, to možná jeho rodina tušila, ale takové věci nikdo doopravdy věřit nechce, dokud vás nezasáhne ta nejhorší tragédie. Policie už potvrdila sebevraždu slavného herce a zveřejnila i závěry z vyšetřování. Oběsil se na vlastním pásku.

I kvůli provedení je to pro všechny šok. Pro filmový svět, jeho kolegy, jeho fanoušky, veřejnost, a samozřejmě ten největší pro jeho ženu a tři děti.

„Nedokážu přestat truchlit,“ píše manželka herce Aleca Baldwina.

„Robin Williams byl letec, doktor, džin, chůva… a všechno mezitím. Ale byl jen jedním svého druhu.“ Tohle napsal na Twitter Barack Obama a tentokrát to nepsal nějaký asistent z tiskovího (tedy apoň se tak tento tvít tváří).

„Robine, byla čest tě poznat. Odpočívej v pokoji,“ přeje si Lenny Kravitz.

„Jsem hluboce zarmoucen,“ píše komik britský komik Ricky Gervais. „Byl to milý muž, který by ve všech vyvolával smích, i když on sám se necítil dobře.“

„Nedokážu pobrat zprávu o Robinu Williamsovi. Nikdy jsem neplakala pro nikoho, koho jsem nikdy nepotkala, ale nedokážu přestat.“ Miley Cyrus to vzala dramatičtěji.

„Odpočívej v pokoji a ve smíchu, Robine. Možná tahle tragédie vnese trochu světla do závažnosti depresí,“ píše Lady Gaga. Tato psychická nemoc je dodnes bagatelizována a používá se spíše v pejorativním smyslu.

„Budou na tebe vzpomínat spousty lidí.“ Tak to má Eva Longoria pravdu.

Mohlo by vás zajímat

Další články