Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

SMRT NA SILNICI: Osobní vůz se čelně srazil s kamionem, spolujezdkyně střet nepřežila

Zdroj: ZZS Jihomoravského kraje
autonehoda
U vážné dopravní nehody zasahovali hasiči okolo čtvrté hodiny ranní. Na dálnici D2 ve směru na Brno se čelně srazil osobní vůz s kamionem. Řidič osobního vozu byl převezen do nemocnice, jeho spolujezdkyně nehodu nepřežila.

Nehoda se odehrála na 11,5. kilometru dálnice D2 ve směru na Brno. Automobil narazil do návěsu kamionu. Zatímco řidič osobního vozu skončil na urgentním příjmu v nemocnici, spolujezdkyně utrpěla zranění neslučitelná se životem a záchranáři jí už nemohli pomoci.

autonehody zasahovali hasiči z Jihomoravského kraje. „Hasiči ze zdemolované kabiny osobního auta vyprostili řidiče. Museli při tom odstranit střechu vozidla. Spolujezdkyně na místě zemřela a hasiči její tělo následně po vyšetření nehody také vyprostili,“ uvedl pro server tn.cz mluvčí Jaroslav Mikoška.

Hasiči zajistili místo nehody proti požáru a zasypali uniklé provozní kapaliny. Provoz byl poté na dálnici veden levým jízdním pruhem.

Související články

Další články