Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Smažka Courtney Love se zase nafrčela levnými drogami a tvrdí, že našla zmizelý malajsijský boeing. Dokonce má i důkaz!

Vdova po Kurtu Cobainovi je známá jenom tím, že je vdova. Jo, a taky občas
někde hraje, zpívá nebo zvrací vodku.
Zdroj: koláž archiv

Hledá ho už 25 zemí s nejmodernější technikou a malajsijský boeing může být kdekoliv mezi Indonésií, Indií a Austrálií. Takže opravdu na hodně, hóóódně velké ploše. Nikdo ho nemůže najít, nikdo netuší, kde by mohl spadnout nebo přistát, a brzy se asi začneme smiřovat s teorií, že ho buď uneslo UFO, nebo se propadl do časoprostoru a zjeví se někde v 11. století.

Je to jedna z největších záhad tohoto roku a možná vůbec i desetiletí a klidně i moderních dějin. Kam se podělo 240 lidí, to ví jen pánbůh. A Courtney Love, samozřejmě.

Vdova po Kurtu Cobainovi, o němž se říká, že si nestrčil brokovnici do pusy zrovna kvůli depresím, ale šílené manželce, je známá hlavně pro svoje drogové a alkoholové excesy, kdy se jeden den buď válí po zemi zlitá jako Dán, nebo se druhý den vypotácí na veřejnost zfetovaná pod obraz.

O milovnici heroinu a vodky se už zase dlouho nepsalo, tak se o to postarala svým tvrzením, že našla ztracený boeing. Na jakémsi satelitním snímku (nejspíš z Google Maps) objevila olejové skvrny a potopené letadlo, stroj by se dle jejího popisku měl nacházet u ostrova Pulau Perak v Malacké úžině.

Bohužel zatím jsme se nedozvěděli, jak na její nález reagují operační týmy, které letadlo hledají, ale řekli bychom, že Courtney maximálně tak znovu objevila Ameriku, a ne letadlo. Když celý život pijete a fetujete, trochu se vám to vnímání změní. Někdo vidí bílé myšky, někdo letadla v moři.

Související články

Další články