Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Slušná práce! Žena zhubla skoro 60 kilo díky tanci u tyče!

Chcete také takhle krásně zhubnout? Vyzkoušejte tanec u tyče.
Zdroj: dailymail.co.uk

Pětadvacetiletá Hazel Frewin během těhotenství opravdu "jedla za dva" - a přibrala přes 50 kilogramů. Nyní, po takřka dvouleté bitvě, se její tělesná hmotnost vrátila na původní hodnotu. Zajímá vás, jak to dokázala? Kombinací různých diet a pohybových aktivit, především pak tance u tyče.

Psal se rok 2010, když se Hazel a její manžel začali snažit o početí druhého dítěte. V dubnu téhož roku otěhotněla. Několik dní před tříměsíční kontrolou však byla převezena do nemocnice se silným krvácením a lékaři jí diagnostikovali samovolný potrat.

Zničená matka začala hledat útěchu v jídle. O několik měsíců později zjistila, že je znovu v jiném stavu. "Byla jsem tak šťastná, že jsem se vůbec nestarala o to, kolik vážím. Neustále jsem měla chuť na čokoládu. Když čekáte dítě, nikdo se na vás nemračí kvůli tomu, že si kupujete hromady čokolády. Většina lidí se naopak usměje a řekne, že si to máte užít," vzpomíná Hazel. Následky na sebe ale nenechaly dlouho čekat.

"Celé těhotenství jsem se cpala a moje dítě trpělo. Nemůžu uvěřit tomu, jak hloupá jsem byla. Přála bych si, aby se ostatní nastávající maminky nedopustily stejné chyby jako já," říká dnes Hazel.

Po návratu z porodnice si Hazel uvědomila, že nejvyšší čas začít se sebou něco dělat a v srpnu 2011 vstoupila do hubnoucího klubu. Začala cvičit a dokonce si pořídila vlastní taneční tyč, aby mohla trénovat i doma. Dva roky tvrdé dřiny nakonec přinesly své ovoce - Hazel shodila takřka 60 kilogramů!

Související články

Další články