Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Slunce v troufalém Střelci: Kozorozi zažijí nepoznanou slast, Blíženci zamíří svůj šíp jinam

Slunce v troufalém Střelci: Kozorozi zažijí nepoznanou slast, Blíženci zamíří svůj šíp jinam
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 10 fotografií
SPECIÁLNÍ HOROSKOP
V pátek 22. listopadu v 15:59 hodin vstoupí Slunce do prostořekého Střelce. Ten je ochoten riskovat a jde do všeho po hlavě. Co to bude pro ostatní znamení znamenat? Energie Střelce přinesou proměnlivou lásku, ale i odmítání konvencí. Jeho živlem je oheň, proto jsou Střelci extrovertní. Co vám tyto energie přinesou? A jak vám tato konstelace zamíchá s milostným životem? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, tyto ohnivé energie budou v souladu s vaší povahou. Vše, co je obvyklé, zavrhnete a své drahé polovičce budete muset poskytnout jistý luxus. Co vy na to? Singles se rozhlížejí po nových zkušenostech. A co vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býčci, Střelec vám bude svou svobodomyslností komplikovat život. Přesto, že potřebujete jistotu v lásce, tyto energie vám překazí plány a budete muset bojovat. Singles by si měli dát s hledáním pauzu. Čeho se obáváte? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, při této konstelaci by se váš vztah mohl vymknout kontrole. Dejte si pozor na upřímnost! Pokud ale hodláte být netaktní, moc si nepomůžete. A co udělají singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Ráčci, v tomto období budete trpět. S jistotou bezpečného domova nepočítejte. Ve vztazích budete bloudit a vír společenského dění vás doslova ubíjí. A co singles? Koho potkají? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, veškerý stereotyp pro vás bude odpudivý. To, co vás nebude magicky přitahovat, tomu se vyhýbejte obloukem. Pokud na vás někdo tlačí, snažte se najít východisko. A co váš vztah? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, Slunce ve Střelci vám zajistí dobré pracovní výsledky. Projekty ale předložíte až tehdy, pokud si budete jisté úspěchem. Naopak ve vztazích budete pokulhávat. Proč vás váš partner přivádí k šílenství? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, energie Střelce vás bohužel podpoří ve vaší nerozhodnosti. V práci neumíte věci dotáhnout do konce, což představuje problém. Do nových milostných dobrodružství se naopak vrháte po hlavě. A čím budete muset být vybavené ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, tyto energie vás podpoří v extravagantních skocích, i co se lásky týče. Pokud vám váš partner nevyhovuje, rádi ho vyměníte. Servítky si brát rozhodně nebudete. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, tento tranzit vás něžně pohladí, ale i se do vás pořádně zakousne. Ve vztahu budete potřebovat mnoho svobody. Pozor na intriky a rychlé měnění názorů. A co žhavého zažijí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, Střelci vám sundají pouta a nechají vás předvést ty nejhlubší sexuální fantazie. Záleží, zda to váš miláček ustojí. V práci bojujete s autoritami. Po čem budou toužit nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, tento tranzit vás spojí s předchozím intimním životem. Žádná pouta si však nasadit nenecháte. Singles berou toho, kdo je nechce předělávat. Jakou lásku upřednostníte? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, v tomto období nebudete mít na vaše snílkování čas. Učiňte svého partnera šťastnějším, ale nechte se i vy obsluhovat. Všechno obvyklé musíte nyní zavrhnout a je potřeba rozehrát mnohé fantazie. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy