Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Slovenský národní poklad: Tyhle překrásné sestry by z fleku mohly dělat modelky!

Sestry sportovkyně!
+ Dalších 13 fotografií
My máme Gábinu Koukalovou (28) a Slováci mají sestry Paulínu (25) a Ivonu (23) Fialkovy! Obě jsou vrcholové atletky a zabývají se biatlonem. Kdyby se rozhodly seknout s kariérou sportovkyň, tak by se krásné sestry určitě uživily jako modelky!

Z tvrdých tréninků mají sestry namakané postavy a není tak divu, že jsou hvězdami sociálních sítí. Fanoušci se těší na každou jejich fotku a fandí jim během závodů.

Obě spoléhají na přirozenou krásu a na závody se nemalují. Česká závodnice, krásná biatlonistka Gábina Koukalová, jim v tomhle rozhodně není inspirací. „Nepřeháním to tolik, jako Gábina Koukalová,“ řekla Paulína v rozhovoru pro deník Pravda.

Slováci spoléhají hlavně na starší Paulínu, která bude v sezóně soutěžit na několika důležitých závodech. Její sestra Ivona je o dva roky mladší a už se také sebevědomě zabydluje na Světových pohárech.

Na slovenskou sportovní naději se podívejte do galerie, sestrám to moc sekne!

Mohlo by vás zajímat

Další články