Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Slovensko v šoku: Národní fotbalový hrdina Vittek podváděl manželku s nenáviděnou redaktorkou televize JOJ. Diváci ji za to lynčují

Róbert Vittek se spustil s Alexandrou Orviskou.
Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie

Slovensko momentálně žije obrovskou kauzou. Fotbalový útočník v současnosti působící v tureckém týmu Trabzonspor Róbert Vittek (31) podvedl svou manželku Patrícii (33) s hvězdou televizní stanice JOJ Alexandrou Orviskou (29).

Média Vitteka načapal při tom, jak si v Istanbulu užíval s Orviskou v luxusním hotelu. I když se oba snažili tvářit, že se nic neděje, Vittek později vyšel s pravdou ven. Usvědčující fotografie totiž hovořily jasně. „Věřím, že dostanu šanci dokázat, že to byl omyl, který mě bolí a za který nesu zodpovědnost,“ dušoval se fotbalista pro Nový čas.

Zato redaktorka šoubyznysového pořadu se snažila lhát, jak mohla. Svou návštěvu v Turecku zapírala a snažila se média přesvědčit, že na fotkách není ona. Orviská na Slovensku nemá dobrou pověst a diváci ji za to, že odvedla muže od rodiny, začali nenávidět. „Je to strašně povrchní žena. Už před touto aférou měla špatnou pověst. Nedávno se snažila sbalit mladé hokejisty ze Slovanu a teď se jí podařilo klofnout Vitteka. Krade chlapy a rozbíjí rodiny,“ neberou si servítky diskutující.

Vitteka a Patrícii pojí spousta podnikatelských aktivit, oba vlastní velmi luxusní nemovitosti. Jestli dojde k rozvodu, můžeme očekávat pěknou bitku o majetek.

Související články

Další články