Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Slovenskem otřásá případ masového vraha! Nyní vyšla najevo krutá pravda o jeho činech!

Hrůzy, které se odehrály ve vesnici nedaleko českých hranic Slovensko jen tak nepamatuje. Již zadržený Miroslav L. čelí obvinění ze čtyřnásobné vraždy tří dospělých a jednoho dítěte. Své oběti měl pohlavně zneužít a brutálně zavraždit.

Miroslav L. měl o život připravit dvě ženy, jednoho muže a pouze rok a půl starou holčičku. Jednou z obětí měla být právě devatenáctiletá Monika, matka malé Niny. Dalšími oběťmi pak měla být jedna žena a jeden muž.

Podle slovenských médií měl mít muž se ženami před jejich smrtí pohlavní styk, poté je brutálně zavraždil a jejich těla rozčtvrtil a spálil stejně jako těla zbývajících obětí. Policie již dva dny prohledává okolí vesnice Zliechov, kde se muž zdržoval, dokonce jim sám ukázal, kde ostatky těl rozptýlil.

Na mužovu vinu při tom policie přišla úplně náhodou. Miroslav L. byl společně s partnerkou vyšetřován kvůli nahlášení týrání nezletilého chlapce, který je podle všeho jeho synem. Ve vazbě se pak přiznal k hrůzným činům, které spáchal.

Podle starosty obce muž nebyl veden jako její občan a žil zde pouze necelý rok. „To, co se stalo, je mi velmi líto a přiznám se, když jsem slyšel, jakým způsobem vykonával ty popravy, byl jsem z toho zhrozený,“ uvedl starosta Anton Miko a dále řekl, že si na muže sám pamatuje. „V té době, kdy tu bydlel, měl přítelkyni a vím, že měl i holčičku, protože jsem ho s tou holčičkou viděl jít do obchodu,“ uvedl dále.

Policie po obětech pátrala již od roku 2012, až nyní se jí však daří případ řešit. Vzorky, z míst, kde měl pachatel popel svých obětí rozptýlit jsou nyní podrobeny expertize, aby se mohla potvrdit totožnost obětí. Jedná se pravděpodobně o jeden z nejbrutálnější kriminálních případů na Slovensku vůbec.

Související články

Další články