Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Slovenská modelka Kukučová: Miliardáře zavraždila ze žárlivosti. Co jí hrozí?

Mária si může odsedět až 25 let za mřížemi.
Modelku Márii Kukučovou (25) španělské úřady obžalovaly z vraždy britského milionáře Andrewa Bushe (†48), kterého měla zastřelit v jeho víkendovém sídle v Costa del Sol. Kukučová neustále tvrdila, že střílela v sebeobraně. Vyšetřovatelé jí ale neuvěřili a obvinili ji z vraždy.

Podle španělské prokuratury si modelka vraždu miliardáře naplánovala a vše měla promyšlené. Kukučové hrozí až 25 let vězení. Termín soudního přelíčení ještě nebyl stanoven, soud ale nejspíše bude ve španělské Malaze. Kukučová si podle obžaloby měla začátkem dubna 2014 počkat na svého přítele v jeho domě a zastřelit ho. Na útěku ji údajně viděla jeho poslední přítelkyně, Ruska Maria Korotaevová (22).

Modelka utekla přes Evropu až k rodičům na Slovensko, potom se ale sama přihlásila na policii. Slovenské orgány ji pak vydaly zpět do Španělska. Kukučová ale tvrdí, že na ni začal střílet její expřítel jako první a ona se jen bránila. Všichni si ale myslí, že žárlila na jeho přítelkyni, a proto ho zastřelila. Jednou ranou ho trefila do ruky, dvěma do hlavy.

Pokud bude Kukučová odsouzena, může si zažádat, aby si trest odseděla na Slovensku.

Mohlo by vás zajímat

Další články