Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Slovenská modelka Kukučová: Miliardáře zavraždila ze žárlivosti. Co jí hrozí?

Slovenská modelka Kukučová: Miliardáře zavraždila ze žárlivosti. Co jí hrozí?
Zdroj: archiv
Modelku Márii Kukučovou (25) španělské úřady obžalovaly z vraždy britského milionáře Andrewa Bushe (†48), kterého měla zastřelit v jeho víkendovém sídle v Costa del Sol. Kukučová neustále tvrdila, že střílela v sebeobraně. Vyšetřovatelé jí ale neuvěřili a obvinili ji z vraždy.

Podle španělské prokuratury si modelka vraždu miliardáře naplánovala a vše měla promyšlené. Kukučové hrozí až 25 let vězení. Termín soudního přelíčení ještě nebyl stanoven, soud ale nejspíše bude ve španělské Malaze Kukučová si podle obžaloby měla začátkem dubna 2014 počkat na svého přítele v jeho domě a zastřelit ho. Na útěku ji údajně viděla jeho poslední přítelkyně, Ruska Maria Korotaevová (22).

Modelka utekla přes Evropu až k rodičům na Slovensko, potom se ale sama přihlásila na policii. Slovenské orgány ji pak vydaly zpět do Španělska. Kukučová ale tvrdí, že na ni začal střílet její expřítel jako první a ona se jen bránila. Všichni si ale myslí, že žárlila na jeho přítelkyni, a proto ho zastřelila. Jednou ranou ho trefila do ruky, dvěma do hlavy.

Pokud bude Kukučová odsouzena, může si zažádat, aby si trest odseděla na Slovensku.

Související články

Další články