Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Slováci, připravte se na válku! Otírat si své špinavé křusky o naši vlajku, to jste si dovolili moc!

Zdroj: reprofoto YouTube

Tak teď se Slováci opravdu "pochlapili". Místo obvyklého sebelítostivého fňukání, které můžeme vídat denně v našich diskuzích, vzali příležitost za pačesy a pořádně to tentokrát „Čehunúm“ nandali! Dokonce rozčílili i Livii Klausovou!

Slovenští umělci uspořádali v košické Kunsthalle kontroverzní putovní výstavu "Privátny nacionalizmus" a nenapadlo je nic lepšího než hned u jejího vchodu "vystavit" českou vlajku. Naše nebohá vlajka se tak válela po zemi a sloužila slovenskému lidu jako rohožka. Podle serveru reflex.cz dokonce průvodci výstavy nabádali ostatní návštěvníky, aby si o ni očistili boty. Nicméně to většinu lidí spíš přivedlo do rozpaků a snažili se vlajce vyhnout, jak je zřejmé i z videa.

Tento počin zkritizovala také Livia Klausová, česká velvyslankyně na Slovensku. "Česká velvyslankyně už využila diplomatické cesty, aby dala najevo, že takovéto využití české vlajky je nevhodné," citoval deník Blesk.

Autor výstavy svůj čin obhajuje tím, že při rozdělení Česka a Slovenska jsme si ukradli vlajku pro sebe. A jsme zase u toho pověstného fňukání.

Související články

Další články