Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Slováci plod zahrabali na hřišti. Fotili se u toho. On má novou holku a chce nové miminko…

Tento případ otřásl celým Slovenskem.
Zdroj: reprofoto TV Markíza
Jozef a Denisa spolu čekali dítě. On sehnal potratové pilulky. Ona embryo ze sebe vypudila. Plod skončil v záchodu. Nešel spláchnout. Tak ho vylovili a zahrabali na hřišti. Jozef má nyní novou holku a chce mít miminko.

Tento odporný případ šokoval i zkušené slovenské kriminalisty. Šestnáctiletá Denisa přišla do jiného stavu s Jozefem. Ten dítě vůbec nechtěl, a tak začal přemýšlet, jak těhotenství ukončit. Snaha byla dostat plod mimo matčino tělo za každou cenu. O případu informuje portál tvnoviny.sk.

Jozef tedy někde vyšmelil potratové pilulky. Denisa plod vypudila do záchodu. Jenže embryo nešlo spláchnout. Tak ho vzali a šli na dětské hřiště. Tam embryo zahrabali.

U toho se fotili a fotky dali na sociální sítě. Embryo bylo staré necelých 5 měsíců. Policii na nechutný případ upozornil člověk, který fotky našel na Facebooku. Denisa a Jozef si zřejmě vůbec neuvědomili, že dělají něco protizákonného. Jozef strávil měsíc ve vazbě, hrozilo mu až pětileté vězení. Nakonec vyvázl jen s podmínkou. Když ho soudce viděl, tak zřejmě konstatoval, že tady je každý trest zbytečný. Ten člověk zřejmě nezná a nepochopí závažnost svého jednání.

Denisa nebyla vůbec odsouzena, slovenské zákony na takové jednání ze strany matky nepamatují. Po divokém potratu už Denisa s Jozefem nežije. „Důvody vědí jen oni dva. Bylo to těžké pro oba, byla to chyba obou. Stalo se, co se stalo, poučili se,“ uvedla pro TV Markíza matka Denisy.

Jozef má nyní novou holku. Je prý velmi šťastný a zamilovaný. Těší se, že jednou bude mít dítě.

Související články

Další články