Internetem nyní koluje video Mii a Žanety z Prostřena, které se rozhodly natočit pokračování a zbořit tak internet. „Zboříme celé Česko samozřejmě!“ hlásí nadšená Míša. Nahotinky se do vaření pustily s velkou vervou, především Žaneta, která je skoro slepá, si zaslouží náš obdiv. S okurkou jí to opravdu jde. Při jejím krájení se vyjádřila k negativním komentářům, které dostává, o tom, že svojí slepotu jen fejkuje.

„Vidíte, že se prostě dívám úplně jinam, ne, vidíš to, Miuško?“ hlásí Žaneta, zatímco se dívá do vzduchoprázdna někam nad kameramana a krájí při tom okurku. Výkon hodný obdivu každopádně! Hlavně že si chudák něco neusekla, za okurkový salát s příchutí Žanetina useknutého prstu by ji hosté asi nepochválili.

Možná že si děvčata skutečně našla budoucí povolání. Především Žanet by prý podle Mii mohla dělat pomocnici pana Pohlreicha. Takové šikovné samostatné kuchařinky by prý potřeboval. Až se tedy naučí vyslovovat jeho jméno správně, jelikož jej zkomolila asi třikrát. Těžko říct, jestli pan Pohlreich prahne po tomto typu pomocnic, ale nám je už teď jasné, že z nich rozhodně něco bude.