Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šlégr prý požádal o ruku sexbombu Královou. Z téhle informace bude ještě v rodině bývalé hokejky pořádně horko

Jiří Šlégr se prý zasnoubil s Lucií Královou.
Zdroj: herminapress.cz

I když se kontroverzní páreček Lucie Králová (32) a Jiří Šlégr (42) ukazují ve společnosti sporadicky, protože od doby, co se provalilo, že jsou spolu, nastala mediální jatka o tom, jak bývalý slavný hokejista utekl od ženy, která se o něj roky poctivě starala. Informace o svém osobním životě ale prostě neutají.

Server Super.cz přišel se zprávou, že se pár zasnoubil na svatého Valentýna a je tedy dost možné, že už letos proběhne svatba. Ještě loňský rok si ale Šlégr s Královou mohli o svatbě nechat zdát. Na veřejnost se totiž dostávaly informace o tom, jak nyní už bývalá manželka Šlégra Kateřina nesnáší jeho novou milenku, ta zase nesnáší ji a mezi tím vším lítá pubertální dcera, která sice miluje svou matku, ale zároveň si zvykla žít na velmi vysoké úrovni, takže nejprve od matky odešla, aby pak zase ukázala, jak moc jí chybí.

Šlégrová si rozhodně nepolepšila tím, že se ze začátku snažila dostat do šoubyznysu za každou cenu i smyšlenými románky s chlapci, o jejichž orientaci by se dalo hodně polemizovat. Teď už se naštěstí stáhla a ke svému exmanželovi se už nechce veřejně vůbec vyjadřovat. Uvidíme ale, co se v tomto čtyřúhelníku ještě semele.

Související články

Další články