Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sledujte veselého bobra v akci: Tohle divadlo předváděla hvězda české psychiatrie pro uklidnění závislých alkoholiků!

Začíná se pomalu oteplovat a na břehy řek se vylézají slunit bobříci. Tohle ale není obyčejné zvíře. Tady nám před kamerou dovádí hvězda českého léčení alkoholiků, doktor Karel Nešpor. Ten si pro své publikum a pro potřebné připravil video, ve kterém názorně předvádí zvláštní meditační jogínské cvičení.

„Je možné toto cvičení praktikovat taky ve stoje, ostatně je to pohodlnější,“ doporučuje populární psychiatr všem neveselým lidem, kteří by si jeho metodu chtěli vyzkoušet na vlastní kůži.

Pokud se dnes tedy cítíte ne zcela v kondici, čupněte si, udělejte ze sebe rozesmátého bobra a uvidíte, jak vám za pár okamžiků bude lépe. Případně tuto proceduru doporučte někomu, kdo podle vás trpí zbytečnou nervozitou či nerudností. Uvidíte, že jakmile taková protivná užvaněná kolegyně Miluna z kanclu předvede veselého bobříka, hned bude celému kolektivu utíkat pracovní doba o mnoho rychleji a čiperněji.

Související články

Další články