Nebohá pseudocelebrita Eva Feuereislová (24) z Líbeznic na narozeninách Sámera Issy (29) opět předvedla, že pro proniknutí na večírek je ochotna udělat víc než tisknout si novinářský průkaz neexistujícího časopisu, s čímž před osmi lety začínala.

Na akci v Žižkovské věži se dostavila s kameramanem s logem TV Stream a předstírala nesmírně důležité natáčení pro CNN s dotazováním přítomných dam na jejich prsa a nenápadně se přitom plížila k VIP prostorám, odkud ji okamžitě vyvedl Tomáš Gottlieb, který se zpěvákovi o akci staral: „Nebyla ani pozvána, ani vítána, to, že má za sebou kameru, ji neopravňuje obtěžovat uzavřenou společnost. Neřešil bych to, ale její přítomnost je hanbou pro každého hostitele společenské akce,“ nechal se slyšet Gottlieb, který slávou posedlou dívku z akce doslova vykopal, za což se teď na něj jistě snese sprška jedu jak od Evy, tak od její „manažerky“, odsouzené zlodějky paruk Patricie Tiffany Kossevové.

Eva má za sebou vůbec divoký týden. Ve středu znechutila média na Letišti Václava Havla, odkud odlétala rakovinou nemocná dvojčata na léčbu do USA a Eva, na místě přítomná za nadaci Šťastná hvězda (???), si tam s nemocnými dětmi pořizovala selfie a zvala novináře na svou blížící se operaci nosu.