Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Slavomanka Feuereislová potisící ukázala bradavky, teď už jen roztáhnout nohy a šup do porna?

Zdroj: Profimedia.cz

Bláznivá slavomanka Eva Feuereislová (24) se rozhodla, že si pozornost médií získá za každou cenu. Co na tom, že je k smíchu – přikažte a Eva udělá cokoliv, jen u toho musí být celebritní fotografové.

Evě se podařilo se svou kamarádkou, prokázanou zlodějkou vlasů Patricií Kossevovou (44), zlanařit jednu kliniku, která jí místo povislých psích oušek vytvořila pořádné silikonové balony. Oboje už všichni viděli několikrát, ale Feuereislová je bude ukazovat, dokud na ní lékaři neudělají pokus s transplantací mozku a ona třeba poprvé v životě zažije, co znamená slovo myšlenka.

Šílenou maniačku není vůbec problém svléknout. Stačí dát povel jako psovi a Eva sundá tričko během sekundy. To je inteligence, proti níž je capslokový král Robert Rosenberg (39) člen Mensy. Tak už zbývá jen roztáhnout nohy a rozjet pornokariéru, nebo si přivázat na nohu kámen, hodit se do opuštěné studny, tam se polít kyselinou, nechat se zaživa sežrat krysami a poprosit nějakou „černou vdovu“, aby ji s tím zbytkem ještě rozptýlila po okolí.

Související články

Další články