Kariéra Evy Feuereislové se po účasti ve čtvrtých VyVolených zřejmě neubírá tím správným směrem. Sice získala několik plastických zákroků od karlovarské kliniky Gisant a udělala několik barterů především v oblasti kosmetických služeb a eshopů s oblečením, ale nezbohatla tak, jak si představovala, a novináře i čtenáře už přestávají bavit články o tom jediném, co může Eva reálně nabídnout – jejích silikonech.

Její poslední pokus o práci dopadl tak, že se se štábem TV Stream dostavila na žižkovský večírek natáčet „reportáž“ do jejího nového magazínu na internetu a byla odtud nekompromisně vyvedena, neb o štábu nikdo nevěděl a Evu nepovažovali za celebritu, přestože se akce účastnila řada jiných nul, což svědčí o tom, že většina pořadatelů večírků (pořadatel Muže roku David Novotný ji rovněž krátce po incidentu musel nechat vyvést z akce pro média, kam přišla nezvaná) ji dávno považuje za někoho významného stejně jako kteréhokoli náhodného kolemjdoucího.

Eva tak musela na jaře na pracák, což víme díky tomu, že se potvrzením o statutu „nezaměstnané“ oháněla na pražském magistrátu, kde se v řízení domáhá stažení některých článků na eXtra na základě dle redakce chybného rozhodnutí, že v kontroverzním případu Autocentra PCE byla pouze obětí a bílou klisnou, což si nemyslíme a články o tom stále na eXtra najdete, včetně toho z minulého týdne, který jasně dokazuje, že v Pardubicích padlo vše, jen ne spravedlivý rozsudek, ve kterém má máslo na hlavě i tamní kriminálka.

Evu každopádně dostaly zřejmě na hranici bezdomovectví naše články a v žádném případě to, že si hraje na celebritu, není pohledná, nic neumí a má podivnou manažerku s velmi špatnou pověstí, zejména co se týče poskytování PR servisu a dostání svých závazků.

Právě to přivedlo do obrovských dluhů i Kossevovou, která je mistryní světa v předstírání toho, že jí celý svět ublížil a ona v ničem nejede a nejela, protože veškerá trestná činnost jejího okolí jde vždy mimo ní a ona „v žádném případě není“ tou, co někoho navede a pak dělá že nic, případně dokonce že se v případu motala jako novinářka (což tvrdila i v případu Autocentra PCE, ve kterém hrála všechny role, jen ne novinářskou, dokonce v kauze prokazatelně vyhrožovala České televizi, jindy to zkoušela na vydavatelství MAFRA) apod.

Kossevová s Feuereislovou se aktuálně pokoušejí pomocí mnoha podání na různých místech donutit autora článku, aby o nich přestal psát, a nutno říct, že po často opakovaných výsleších na mnoha úrovních policie a kriminální policie už ho psát o nich moc nebaví, ale drží se.

Souběžně se na základě soudu vydavatele týdeníku Spy s Ondřejem Vetchým (Vetchý v zatím nepravomocně rozhodnutém případě vysoudil sedm set tisíc na redakci, kterou sice nevedl autor textu, ale přihlásil se k tomu a uznal coby svědek sporu omyl v textu) snaží dosáhnout žalobou zisku, který by pokryl jejich vydání, v případě Kossevové také známé dluhy vůči městu a jisté bance v souhrnné výši tři sta tisíc korun.

Protože Kossevová už není v podmínce (ukradla umělé vlasy v kosmetickém salonu, u čehož ji natočila průmyslová kamera), podala si v dubnu návrh na insolvenci. Jeho součástí jsou neuvěřitelné dokumenty.

Například dokumentace ke zrušené exekuci z roku 2008, kterou vymáhala na Kossevové dluh Česká pojišťovna, ale soudům se nepodařilo optimálně doručovat dlužnici obsílky proto, že si tato v roce 1997 změnila jméno z Ivana na Patricie. Příjmení Kossevová si nechala i po rozvodu s občanem bulharské národnosti, původně se jmenovala Ivana Vlachová. Důvody tohoto manévru známe, ale z taktických důvodů si je schováváme pro soud, viz níže.

Protože k pochybení došlo a exekuce byla zrušena, rozhodla se Kossevová, že bude na státu vymáhat odškodné, dokonce ve věci psala prezidentovi, kterému zapomněla připsat, co všechno má za sebou jako „podnikatelka“.

Prezident nereagoval, stát a ministerstvo spravedlnosti jí nic nepřiznaly (bylo zjevné, že dlužila a systém zmátla změna jmen a obratné nepřebírání zásilek, v čemž se bohužel vyznamenala i Česká pošta) a systém jí před dvěma týdny její návrh na insolvenci zamítl s tím, že nedodala potřebnou dokumentaci, a hodně se úřadům nelíbí ani zjevné zamlčení některých skutečností, respektive neuvedení jiných.

V odůvodnění Kossevová tvrdí, že hodlá „začít od nuly“, čímž ale nemyslí Evu (té hraje manažerku, nehodí-li se to, tak kamarádku, jindy je novinářka), nýbrž svůj život. Uvádí, že od prvního června začne někde pracovat jako PR manažerka (přejeme dle nás neexistujícímu zaměstnavateli hodně štěstí), a navíc, pojďme si říct, že těch vysouzených sedm set tisíc na autorovi textu mají dámy skoro jistých.

Na naše nedávno zaslané otázky týkající se Autocentra PCE a fígle, kterými dle nás dosáhla Eva rozsudku, dámy neodpověděly. Samozřejmě jim nabízíme libovolný prostor i teď.

Vám pro změnu, pokud vás story zaujala, doporučujeme si (po zadání jmen obou ve vyhledávači na našem webu) projít naše texty o obou výtečnicích. Jeden nikdy neví, kdy a kdo nám je přikáže stáhnout, protože lžeme a bráníme Kossevové ve zbohatnutí a Evě v proslavení a následném zbohatnutí.

Udělali jste s Kossevovou a její nabídkou PR a dalšího servisu špatnou zkušenost? Nebo naopak dobrou? A co Eva, křivdíme jí, nebo ne? Máte nám k těm dvěma (anonymitu zaručujeme, vězte, že víme, jak jsou mstivé) co říct? Bylo vám v minulosti v souvislosti s aktivitami Patricie Kossevové (Ivany Vlachové) vyhrožováno? Myslíte si, že je Eva celebrita? Je Novotný mstivý šmejd, který nevinné Evě nepřeje? Napište přímo autorovi článku na pavel@extra.cz.