Nebohá Eva Feuereislová (24), dívka, která si vsugerovala, že je celebritou a začala se podle toho chovat, toho má v minulosti za sebou víc, než se zdálo.

NeVyVolená slavomanka, která vyměnila milující rodinu za náruč vykutálené manažerky s tiskárnou pozvánek, byla v minulosti nejen zbožím v regálu escortní agentury (což vysvětluje tím, že stránku vytvořili novináři) a vymetačkou všech možných nemožných televizních show (je před ní roky tajeno, že není příliš hezká a nemá na nic talent), ale zajímavou anabází evidentně prošla i v hudebním průmyslu.

Před třemi lety, krátce předtím, než se zoufale pokoušela prorazit v SuperStar, „někdo“ poslal několik set hlasů pro Evu do Českého slavíka, samozřejmě na prvním fleku. Pořadatel ankety, který je na podobné akce zvyklý (Votchi, Shimi atd.) musel vydat zvláštní tiskovou zprávu, ve které taktně naznačil, proč to Evičce neprošlo: ​„Při vyhodnocení hlasování byl zaznamenán pokus o ovlivnění pořadí v anketě. V kategorii zpěvačky přišlo několik stovek hlasů, ve kterých byly na prvním až třetím místě uvedeny pouze tyto subjekty: Feuereislová Eva, Deborah Kahl a Černá Leona. Vzhledem k tomu, že tyto hlasy tvořily většinu získaných bodů, rozhodl se organizátor ankety tyto subjekty ze sčítání vyřadit. Výše uvedené nebylo jedinou skutečností, která signalizovala nestandardnost hlasování a kterou vzal organizátor v úvahu. Jde i o další skutečnosti, které odborníci vyhodnotili jako znak pokusu ovlivnit anketu…,“ oznámil tehdy organizátor a nikdo se nevzrušoval, protože o nějaké Evě Feuereislové v životě neslyšel.

Dnes je ale Eva chodící reklamou na neblahé účinky plastické chirurgie, postrachem charitativních organizací a obávanou narušitelkou večírků, kam je schopná proklouznout jakoukoli nestřeženou škvírou, no prostě je z ní velká hvězda, a tak se zpětně zdá, že v té věci se Slavíkem rozhodně neměla prsty, to jen někdo, kdo tušil, co v ní dřímá, hledal možnost, jak ji poškodit.