Podivínská finalistka VyVolených 4 Eva Feuereislová (24) dokáže překvapit i tehdy, když už si myslíme, že nás tato mimozemská bytost, žijící ve své vlastní vysněné realitě, překvapit nemůže.

Evidentně naprosto nesoudná dívka, kterou její manažerka Patricie Kossevová (44) přesvědčila, že je slavná a „má mediální vliv“ už proto, aby neupadla v zapomnění, udělala všechno včetně obalamucení kliniky plastické chirurgie, která z ní za reklamu zadarmo udělala ještě větší strašidlo, než byla doposud.

I přes neustálé vystrkování silikonů a vnucování se na večírky v přestrojení za novinářku a její řidičku zájem (dá-li se tomu tak v případě Evy říkat) definitivně opadl a nastal čas vrátit se k práci pro agenturu zabývající se hostesingem, hi hi.

S tím se ale především dlouhodobě nepracující usvědčená zlodějka paruk a manažerka Evy Kossevová odmítá smířit, a tak podniká šílené kroky. „Navštívila nás v redakci Eva Feuereislová s manažerkou,“ říká známá tuzemská bulvární novinářka, jejíž vydavatel nám poskytl informace s tím, že nebudeme nezbytně uvádět titul, o který se jedná, a pokračuje: „Vyprávěly nám, že Eva je druhá Agáta a celebrita, která ovládá celej bulvár. Kolega se téměř poblinkal, když mu Eva vyprávěla, jak během instalace svých pětek pozorovala svou mléčnou žlázu. Nabízely holky pěknou dohodu – že když jim pojedem jejich píárka, můžeme o slečně psát. No, nasmáli jsme se dost a poděkovali jim s tím, že si to necháme projít hlavou, což jsme samozřejmě nenechali,“ uzavírá znechucená kolegyně, která prý ví o minimálně jedné další podobné schůzce, kterou Eva v týdnu absolvovala.

Tak se moc těšíme, kdy se ukáže u nás na Muzeu, náš šéfredaktor, o kterém kudy chodí, vypráví, že s ním spí, už se jí nemůže dočkat.