Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Slavný indický duchovní učitel zemřel, ale jeho následovníci ho dali do mrazáku a tvrdí, že jenom „medituje“!

Pár měsíců meditace v mrazáku, to je dobré pro vaši duši!
Zdroj: news24

Shri Ashutosh Maharaja je považován za nejbohatšího indického guru, jehož jmění je odhadováno na neuvěřitelných 167 milionů dolarů. Jak je získal? Jednoduše díky darům od svých oveček, které ho následovaly jako svatého. Dlouhou dobu se ale neobjevil na veřejnosti a jeho rodina tedy začala zjišťovat, co se mohlo stát. A zjistila něco opravdu šokujícího!

Rodina nejbohatšího indického guru je přesvědčena, že zemřel už v lednu na zástavu srdce. Dozvěděli se to ale až nyní, protože jeho následovníci uložili jeho mrtvé tělo na několik měsíců do mrazáku, aby mohl v poklidu „meditovat“.

Následovníci guru rodině odmítají vydat tělo s tím, že je ve stavu „velmi hluboké meditace“. Akorát by se během té meditace na slunci začal maličko rozkládat…

Podle ženy a syna Shri Ashutoshe Maharaji, kteří chtějí jeho tělo ke kremaci, jeho následovníci guru drží, aby mohli ovládat jeho bohatství. Následovníci tvrdí, že pouze medituje, a uložili ho tedy do mrazáku, kde ho 24 hodin denně hlídá ochranka, než se rozhodne probudit.

„Maharaja strávil léta meditací v teplotách pod nulou v Himálaji, takže na tom není nic divného,“ tvrdí zástupce jeho následovníků. „Zpátky k životu se vrátí, až to uzná za vhodné.“

Indický soud ho nemůže prohlásit za mrtvého, protože nemůže zasahovat do náboženských záležitostí.

Související články

Další články