Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Slavný fotbalista si snad nemohl vybrat lépe: Jeho manželka je popáté těhotná, ovšem i tak má NAPROSTO DOKONALÉ TĚLO!

Tahle žena že čeká páté dítě?
+ Další 4 fotografie
Je tohle vůbec možné? Manželka španělského fotbalisty Cesca Fabregase je již popáté těhotná, ovšem i tak má tělo dokonalejší než většina žen. Že by právě nové přírůstky do rodiny zdokonalovaly její tělo?

Nad tímhle zůstává rozum stát. Muži jsou u vytržení, ženy popadají pocity závisti. Daniella Semaan dokázala a stále dokazuje snad nemožné. Po čtyřech dětech má totiž stále naprosto luxusní postavu. Její tělo jí může závidět většina daleko mladších dívek, které zatím rodinu nemají.

Fotbalista Cesc Fabregas (29) si tak nejspíše vybral nejlépe, jak mohl. K tomu všemu bude mít konečně syna, což potvrdil svým vyjádřením na sociálních sítích. „Další dítě je na cestě, tentokrát to bude chlapec,“ uvedl čutálista slavné Chelsea.

Zatím mají společně pouze dvě dcery. První se narodila před dvěma lety v dubnu a dali jí jméno Lia. Capri pak přišla na svět o zhruba rok později. Tak snad povede Cesc svého syna k fotbalu a vychová z něj minimálně stejně skvělého sportovce, jako je on sám.

Mohlo by vás zajímat

Další články