Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Slavné české krásky přiznávají: I my máme mindráky, tady je jejich seznam!

Hanka má prý problémek s pletí.
+ Další 2 fotografie

Pokud jste se dneska ráno děsili před zrcadlem z vašich špíčků, křivých nohou, vrásek na krku nebo moc hluboké podkolenní jamky, věřte, že jste nebyli sami. I naše krásné celebrity trpí kvůli svým nedokonalostem.

„Vždycky jsem měla komplex z mé výšky (158 cm, a to když stojí na prvním schodě – pozn. redakce), zvláště poté, co jsem moderovala Big Brothera s Lejlou, která má asi 185 cm. Ovšem mindrák jsem úspěšně vyřešila tím, že jsem si vzala nejlepšího muže na světě, který kdysi hrál basket a výšky má dost pro oba,“ směje se moderátorka Eva Decastelo (34).

To modelka Hanka Mašlíková (30) řeší něco jiného. „Asi hlavní je má problematická a pigmentující pleť. Akné a pigmenty na obličeji jsou mou noční můrou, a byly i doby, kdy jsem kvůli tomu trpěla depresema. Zkusila jsem snad všechny dostupné procedury a pomohl mi až green peeling.“ A my trubci v redakci to ještě postaru hulíme…

Kráska Tereza Zimová (27) prý zase trpí z pocitu, že v životě nespáchala nic převratného. „Mindrák mám z toho, že jsem ještě neudělala v životě nic zásadního, co by mě nějak posunulo dál, pak taky z velkejch palců u nohy (mezi modelkami je přezdívaná Káně – pozn. redakce), a z toho, že se musím malovat, jinak vypadám jak čolek!“ Pro ty, co nedávali na základní škole pozor, přikládáme do galerie fotografii čolka. Obecného. Asi.

Mohlo by vás zajímat

Další články