Mama Garcia, jak si youtuberka říká, si získala spoustu fanynek mezi maminkami, které oceňují podporu kojení na veřejnosti. Sama Garcia říká, že to dělá hlavně kvůli matkám, které se stydí. Sama se prý dříve bála obnažit svá ňadra na veřejnosti. Její YouTube kanál jí v tom však pomohl a dnes nemá strach kojit nikde.

Samozřejmě se setkává i s negativními názory na kojení svého čtyřletého syna, ale těmi se nezatěžuje. Někteří lidé, především muži, kojení podle ní chápou jako nějaký pornografický akt. Garcia se však brání, že je to nádherná věc, za kterou by se ženy neměly stydět. Navíc to údajně prohlubuje její vztah se synem. Ten často spí i s ní v posteli, přestože má svou vlastní.

37letá Ana prý vždycky věděla, že bude kojit dlouho, ale sama je překvapena, jak dlouho to ve skutečnosti už je. Možná s kojením skoncují v březnu, kdy má malý Mateo oslavit páté narozeniny. Všechno je to ale na něm, pokud její syn bude dále vyžadovat mateřské mléko, Ana kojit nepřestane.

Mama Garcia má velmi blízký vztah se svým synem a prý za to může právě dlouhodobé kojení. „Nenechte se ovlivnit vaším okolím nebo tím, co říká společnost. Jen vy víte, co je pro vaše dítě nejlepší,“ vzkázala matkám na jednom ze svých videí na youtube.com.