Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Slavná oscarová selfie hadr: Škromach se cvaknul se Zemanem, otočil se u toho Masaryk v hrobě?

Něco tak sladkého jste si v životě ani nedokázali představit a hups –
je to tady!
Zdroj: facebook.com

Dva čelní političtí představitelé naší země si spolu udělali moc pěknou a slušivou selfie. Je to přesně ta selfie, na kterou jsme po mnoha zbytečných populistických mobilních autoportrétech čekali. To byl pořád samý Libor Bouček, Leoš Mareš, Daniela Šinkorová, samé hopsání s tabletem nebo mobilem před kamerou a dohromady mnoho povyku pro nic.

Tato selfie, kterou by nám mohla závidět i sama oscarová moderátorka Ellen DeGeneres, má však opravdový přesah. Nejen, že na ní místopředseda Senátu Parlamentu ČR Zdeněk Škromach i prezident Miloš Zeman oplývají šarmem, tolik příznačným pro typického českého muže, ale ještě na ně z výšky zasmušile shlíží prvorepubliková ikona – první československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk. Ten by byl určitě za takovou společnou fotečku se státotvornými kamarády moc rád. Některé zlé jazyky se tvrdě vyjádřily, že jsou prý na fotce oba pánové „najebaní“, ale to určitě není pravda.

Sám autor snímku Škromach své dílo okomentoval lakonicky, pouze rozesmátým popiskem: „S panem prezidentem. :D“ Už za první půlhodinu se ale obrázek stal na Facebooku mohutně sdíleným nadšenými fanoušky obou politiků. Možná, že během následujících dnů předčí počtem sdílení i oscarovou selfie s Angelinou Jolie, Bradem Pittem a Julií Roberts. Když už nic jiného, tak Češi alespoň vždycky dokázali osobitě odpovědět na různé světové trendy, jak právě názorně předvedli pánové Zdenda s Milošem.

Související články

Další články