Zdravotní sestřičku Báru Novotnou (31), jejíž akty patří k nejčtenějším článkům v historii eXtra.cz, už nebaví, aby byla v rámci svých modelingových aktivit v médiích spojována se jménem svého expartnera Jara Slávika.

Porotce soutěže Česko Slovensko má talent měl kvůli Novotné pořádné máslo na hlavě a bulvární média měla žně. Protože Novotné vadí, že ji bulvár spojuje s její nástupkyní v Jarově posteli Karolínou Krézlovou a označuje je obě za modelky, které chtějí na Slávikovi parazitovat, nafotila Novotná další fotoset, ve kterém se Slávikem definitivně účtuje.

„Nevím, proč mám být s tím člověkem pořád spojována, je to jako stín. Nechci už slyšet: Vy jste ta od Slávika! Co bylo, bylo, já jdu dál!“ říká rozhodně Bára, jejíž fotoradie jako obvykle stojí za to.

A to nepoužila zdaleka všechny: „Nafotili jsme s kamarádem Coyoťákem fotek víc, došlo i na střílení, ale zase nechci, aby to bylo moc, takhle to myslím stačí, co jsem chtěla těmi fotkami říct, to jsem řekla,“ uzavírá Bára, která už jednou provždy nechce být „Slávikovou ex“.