Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Šlape jí na paty! Dcera Ivy Kubelkové na sebe na přehlídce strhla veškerou pozornost

+ Dalších 39 fotografií
talent
Na karlovarském festivalu si střihla dcera Ivy Kubelkové (42) Natálka (14) už svoji druhou přehlídku. Na jednom molu se potkala maminka s dcerou, které vypadají ale spíš jako sestry. Iva může být na dospívající krásnou dceru pyšná. Už teď je jasné, že se Natálie jako modelka neztratí.

Krásná Iva Kubelková (42), která je snad rok od roku krásnější, se na jedné z přehlídek na karlovarské filmovém festivalu, dmula pýchou. Její teprve čtrnáctiletá dcera Natálka už odešla přehlídku jako zkušená harcovnice.

Iva jistě srovnává sebe z dob, kdy ona začínala, právě s Natálkou, která už teď budí dojem, jako by chodila po přehlídkovém mole od New Yorku po Miláno. Studentka si je opravdu jistá v kramflecích a krásná moderátorka ji za to také bezmezně obdivuje.

„Byla jsi úžasná. Smekám před tebou, jak jsi to krásně zvládla. Bez žádných zkušeností a už s takovým nadhledem. A ty víš, že ať už tvé kroky půjdou kamkoliv!!, jsme tady já i @georgtheusing vždy pro tebe, milujeme tě,“ napsala Iva k Natálčiným fotografiím z přehlídky.

Oba rodiče Iva Kubelková a Georg Jirásek, mohou být na dceru opravdu pyšní. O Natálce určitě ještě uslyšíme.

Mohlo by vás zajímat

Další články