Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sladká slůvka před polibkem: Selena Gomez prozradila, co jí o desítky let starší herec šeptal do ouška

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 132 fotografií
něžnosti
Na letošním filmovém festivalu v Cannes si jen málokdo nevšiml, jak blízko k sobě má krásná Selena Gomez (26) s hercem Billem Murraym (68). Neustálé letmé dotyky, objímání, chytání kolem pasu a polibky přišly přítomným přinejmenším roztomilé. Co ale zůstalo záhadou, bylo, co Murray krásné herečce a zpěvačce šeptal do ouška. Toto tajemství Selena nyní prozradila v The Tonight Show Jimmyho Fallona (44).

Je nad slunce jasné, že Selena Gomez a Bill Murray mají v jistém smyslu slova naprosto výjimečný vztah. Ačkoliv spolu nerandí, jsou si velmi blízcí a nebojí se projevit si na veřejnosti náklonnost. Je to především tím, že Murray je duší stále mlád a Seleně je prý výborným kamarádem. Fanoušky po celém světě ale i přesto zajímalo, co jí o více než 40 let starší herec v Cannes šeptal do ouška těsně před tím, než ji políbil.

To, co bylo dlouho tajemstvím, Selena prozradila v pořadu The Tonight Show Jimmyho Fallona. „Vím, že to možná vypadá trochu divně. Říkal jen hlouposti, prostě se ke mně naklonil a řekl, že dnes večer vypadám perfektně. Podobně na mě mluví pořád, má prostě takový humor, je tak trochu velké dítě,“ kápla božskou Selena, která si před měsícem ze svých fanoušků vystřelila a na Instagram z legrace napsala, že si Murrayho bude brát.

Vypadá to, že během natáčení společného filmu se mezi krásnou Selenou a lidmi milovaným hercem vyvinulo speciální pouto, jaké zřejmě jen tak někdo pochopit nemůže. Podle Seleny však spolu romantický vztah rozhodně neudržují a zkrátka se mají rádi jako kolegové a přátelé.

Související články

Další články