Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

SKUTEČNÁ PRAVDA O SEZNÁMENÍ S JÁGREM: Neuvěříte, jak se Veronika Kopřivová dostala ke zlaté žíle jménem Jaromír

Veronika s Jaromírem se měla seznámit jinak, než sama tvrdí.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Lež má krátké nohy! A vypadá to, že dohnala i takovou nevinnou dívenku, kterou je přítelkyně Jaromíra Jágra (44). Veronika Kopřivová (25) se totiž do svých lží a polopravd zamotala natolik, že už vlastně možná ani sama neví, co je realita a co vymyšlená fantazie. Jenže do redakce eXtra.cz přišly informace o jejich seznámení, které měly zůstat utajeny.

To, že to chtivá Verunka zkoušela na více stran, je už dávno veřejným tajemstvím. Ale to, že ji s Jaromírem Jágrem (44) měl seznámit muž, se kterým měla zrovna románek, o tom se jaksi zapomněla striptérka od tyče zmínit.

„Jela na Floridu s tím, že ji tam s Jardou seznámí spolumajitel baru Kozička Filip Mihina, kterého zná delší dobu a také s ním něco měla. On tam za ním jezdí pravidelně,“ napsala nám do redakce Veroničina kamarádka, která nějakou dobu navštěvovala právě Kozičku, kde se kadeřnice z Teplic za každou cenu chtěla seznámit s nějakým boháčem. Přeci ona nebude pracovat, i kdyby trakaře padaly.

Přitom ale tahle nevinně vyhlížející blondýnka tvrdila, že ani nevěděla, že nějaký Jágr hraje na Floridě, že ji na zimní stadion zatáhla kamarádka, která se s Jardou zná. Jenže jaksi zapomněla upřesnit, že to nebyla holka, ale bohatý podnikatel, který jí zařídil seznámení s naším nejlepším hokejistou.

Není to trošku bizarní, že striptérku s Jardou seznámil její bývalý milenec, který ji evidentně nechtěl na vztah, tak se ji asi pokusil „předat dál“, až se v Miami uchytila? Tomu se říká ale náhodička.

„Vždy toužila po slávě. Už by měl někdo Jaromírovi otevřít oči. Už jen to, že má potřebu se ke všemu vyjadřovat, vše vystavovat a ohánět se Jaromírem, mluví samo za sebe,“ dodala Verči kamarádka, která se podle vlastních slov nemůže dívat na to, jak se kadeřnice vysmívá celému národu, že jí tu nehynoucí lásku k hokejovému bohovi žerou.

Kde je čistá pravda, ví jen sama Veronika. Ale už lhala v tolika věcech, že by se nebylo čemu divit, kdyby se po bývalém milenci šplhala až k samotnému Jaromírovi…

Související články

Další články