Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Skupina Vanessa opět pobuřuje: Frontman zvracel na pódiu vedle nahé zakrvácené dvacítky, která o sobě tvrdila, že je úchyl!

Denisa neboli Diskop*ča o sobě tvrdí, že je úchylná, a proto ji baví
vystupovat se skupinou Vanessa.
Zdroj: Jiří Pět/J5.cz
+ Další 3 fotografie

To zase byla noc! „Zkažená“ skupina Vanessa, která loni ke konci roku pobouřila mnoho ctihodných občanů svým kokainovo-zvratkovým vystoupením v přímém přenosu České televize, opět zaúřadovala. Tentokrát se ale na koncertě dostala do výrazného popředí jejich dámská maskotka – takzvaná slečna Diskop*ča, jinak také Diskočíča nebo Denisa. Tak jako obvykle vystupovala zcela nahá a zakrvácená s diskokoulí na hlavě.

Nám se však podařilo zjistit, co stojí za jejím odvázaným jednáním. „Já jsem úchyl už od narození, proto mě to tady s klukama hrozně baví! Jsem ráda nahá před lidmi a ta krev je jen umělé barvivo, hned ji smeju. Ale vážně mi nic z toho nevadí, jsem prostě celkově hodně úchylná a ví to o mně i moje máma,“ prozradila dvacetiletá slečna Denisa, která se pyšní tetováním plynové masky na pravé ruce. Za dobu jejího krátkého nahého vystoupení na koncertním pódiu byly pořízeny desítky snímků, které však mnoho obyvatel našeho práskačského nárůdku šokovaly, a tak je ihned začali hromadně nahlašovat.

K explicitním fotkám se slečnou Diskop*čou na Facebooku se zpěvák Samir vyjádřil po svém. „Tady ty fotky někdo nahlašuje jak na běžícím pásu. Já mám nahlášený čtyři během asi 5 minut. To mě velmi těší, dřív mi nikdo nic nenahlašoval. Závist je známkou úspěchu. Děkuji, moji milí závistiví přátelé,“ potvrdil si svou pozici mezi závistivými přáteli ostřílený showman.

Související články

Další články