Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Skorovrah Lukáš Nečesaný obvinil policisty: Na hlavu mi dali fólii a kopali do mě

Lukáš Nečesaný se svou partnerkou.
+ Další 2 fotografie
Lukáš Nečesaný ostře zaútočil na policii. Ve své knize je obvinil, že mu na hlavu dali fólii a kopali do něj. Lukáš Nečesaný uvedl, že se bál, že ho policisté chtějí zabít.

Příběh Lukáše Nečesaného všichni dobře známe. Podle všeho se zdá, že se stal obětí justičního omylu a policisté na něj chtěli hodit pokus o vraždu.

Nyní Lukáš o svém příběhu napsal knížku s názvem Zneužití moci aneb stát versus rodina Nečesaných.

Kdo chtěl 21. února 2013 zavraždit kadeřnici z Hořic, se možná už nikdy nedozvíme. Nečesaný tvrdí, že on je absolutně nevinný. Máslo na hlavě podle něj mají policisté, se kterými v knize drsně účtuje.

„Kousek ode mne se otevřely dveře dodávky, vyskočil z ní člověk v modrém oděvu, něco zařval a rozběhl se za mnou. Srazil mě obuškem a zavolal ostatní, tuším pět nebo šest členů jednotky. Všichni do mě začali kopat a mlátit mě obušky,“ tvrdí Nečesaný s tím, že mu policisté hlavu obalili fólií a omezili mu přísun vzduchu.

„Se slzami v očích jsem stále opakoval, že jsem nic neudělal, ale bylo to k ničemu. Když si jeden z nich klekl na fólii, kterou jsem byl přikrytý, pomyslel jsem si, že mě snad chtějí zabít. To byl ten nejhorší okamžik, který jsem kdy zažil, a můžu být rád, že jsem se neudusil,“ cituje z Nečesaného knihy internetový portál Blesku.

Podle rodiny Lukáše Nečesaného ale celý případ rozhodně nekončí. Lukáš Nečesaný a jeho rodiče budou volat k zodpovědnosti ty, kteří nechali jeho syna zavřít do basy.

Mohlo by vás zajímat

Další články