Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Školák (14) odmítl sex s učitelkou (52). Jako pomstu vymyslela ďábelský plán. Tohle mu chtěla udělat!

Julija Simonova je momentálně na léčení.
Zdroj: reprofoto youtube.com
Dvaapadesátiletá učitelka hudby neunesla neopětovanou lásku ze strany svého žáka, proto si na něj najala vraha. Všechno však prasklo! Soud učitelce v těchto dnech prodloužil vazbu a nařídil psychiatrické vyšetření.

Tenhle případ hýbe Ruskem už od letošního dubna! Učitelka Julija Simonova si podle vyšetřovatele měla najmout profesionálního vraha, který by zavraždil jejího čtrnáctiletého žáka, který neopětoval její milostné návrhy a před starší učitelkou dal přednost mladší spolužačce.

Vraha měla najít přes kamaráda, experta na bojové sporty, který ovšem zalarmoval policii. Najatého vraha nakonec sehrál policista, který se s učitelkou sešel v autě, kde se domlouvali na podrobnostech. Zatkli ji zrovna ve chvíli, kdy domnělému vrahovi předávala peníze za protislužbu, tedy vraždu, a to 100 tisíc rublů, což je zhruba 37 tisíc korun.

Školákovi se nic nestalo, krom toho, že si jeho milostný život vzala na paškál ruská média.

Simonova veškerá obvinění odmítá s tím, že do auta si sedla jen kvůli koupi mobilu. Jasně, mobilu za 37 tisíc. Jenže videozáznam svědčí v její neprospěch.

Učitelka je momentálně na léčení, kde se má zjistit, zda byla v době plánování vraždy mladíka příčetná, zda je za svoje činy zodpovědná. Podle prvního znaleckého posudku má Julija psychickou poruchu. Během následujícího půlroku bude vypracován posudek druhý.

Podívejte se, jak vypadalo zatčení zvrhlé učitelky:

Související články

Další články