Po divokém večírku Veronika skončila v nemocnici s pohmožděninami v intimních partiích, škrábanci a neuvěřitelnou ostudou, kterou mají na svědomí její čtyři kamarádi. Dívku na večírku omámili. „Jeden kluk mi nabídl panáka vodky s tím, že tenhle mi bude chutnat víc než ten první. Pak už si nic nepamatuju. Řekli mi, že jsem se pozvracela a že mě pak umyli v koupelně. Slyšela jsem, že si se mnou dělali, co chtěli, tahali mě po celém bytě. Vůbec netuším, jak jsem se dostala domů,“ vypráví Veronika.

To by nebylo ještě to nejhorší, když byla Veronika v bezvědomí, čtyři kamarádíčci si fotili její bezvládné nahé tělo, dokonce s ní i pózovali. Svoje vyfocené úlovky pak zveřejnili na sociální síti a fotky si už ve světě internetu žijí vlastním životem.

Než se dívka probrala, stačili ji ještě zneužít, a to propiskou, kterou jí strkali do vaginy. Když jim „zábava“ stačila, Veroniku zase oblékli a vystrčili ji ven na vzduch, aby se rychleji probrala. Nikdo Veronice nepomohl, ani její kamarádka Alina A. (13), se kterou na večírek přišla. Prý se bála, že ji také znásilní.

Případ v Rusku vyvolal obří skandál a společnost volá po potrestání čtyř mladíků. Vězení je ovšem nečeká, je jim totiž od 12 do 16 let a zákon je na ně krátký.