Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Školačku Veroniku (15) omámili na party kamarádi. Když se probrala, její život se proměnil v peklo!

Veronika má ostudu na celý život. Poděkovat může svým kamarádům.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Patnáctiletá Veronika Romanova z města Pskov na severozápadě Ruska se chtěla jen pobavit s několika přáteli, jenže puberťácká party se zvrtla. Veroniku omámili a pak už si dívka nepamatuje nic. Když se vzbudila, nastalo pro ni peklo!

Po divokém večírku Veronika skončila v nemocnici s pohmožděninami v intimních partiích, škrábanci a neuvěřitelnou ostudou, kterou mají na svědomí její čtyři kamarádi. Dívku na večírku omámili. „Jeden kluk mi nabídl panáka vodky s tím, že tenhle mi bude chutnat víc než ten první. Pak už si nic nepamatuju. Řekli mi, že jsem se pozvracela a že mě pak umyli v koupelně. Slyšela jsem, že si se mnou dělali, co chtěli, tahali mě po celém bytě. Vůbec netuším, jak jsem se dostala domů,“ vypráví Veronika.

To by nebylo ještě to nejhorší, když byla Veronika v bezvědomí, čtyři kamarádíčci si fotili její bezvládné nahé tělo, dokonce s ní i pózovali. Svoje vyfocené úlovky pak zveřejnili na sociální síti a fotky si už ve světě internetu žijí vlastním životem.

Než se dívka probrala, stačili ji ještě zneužít, a to propiskou, kterou jí strkali do vaginy. Když jim „zábava“ stačila, Veroniku zase oblékli a vystrčili ji ven na vzduch, aby se rychleji probrala. Nikdo Veronice nepomohl, ani její kamarádka Alina A. (13), se kterou na večírek přišla. Prý se bála, že ji také znásilní.

Případ v Rusku vyvolal obří skandál a společnost volá po potrestání čtyř mladíků. Vězení je ovšem nečeká, je jim totiž od 12 do 16 let a zákon je na ně krátký.

Související články

Další články