Možná že si teď budete ťukat na čelo a říkat si, jak moc neobjektivní následující řádky jsou, ale holky nám určitě dají za pravdu, že důvody, které tu nastíníme, mají něco do sebe. Ať už jste uprostřed harmonického vztahu, nebo jste delší dobu samy, co si budeme nalhávat, ale každá máme čas od času nekontrolovatelnou chuť vyrazit si s někým novým a neokoukaným.

Jasně, pokud si chcete užít nezávazného fyzického vzplanutí na jednu noc, asi pro vás romantický výlet po stopách Karla Hynka Máchy nebude to pravé ořechové, ale když už z toho letošního časného jara blbnou i ptáci za oknem, není divu, že se i nám zapalují lýtka a přemýšlíme, co by, kdyby…

I když se zásadně řídíme heslem „Co je v domě, není pro mě“, musíme uznat, že spisovatelé, novináři a vůbec kreativci všeho druhu mají něco do sebe. Marné jsou stokrát omílané rady, ať si raději najdeme někoho, kdo stojí nohama pevně na zemi, kdo zaopatří rodinu a bude umět přivrtat polici. Marná snaha… Kdo vládne slovem, vládne i jazykem!

A kdyby vás náhodou rande s borcem od novin nezaujalo, nic se neděje. Žádnou rozchodovou hysterii nečekejte. Množství vášně, kterou nashromáždí tihle kluci z nevydařených vztahů, totiž hravě umístí do svých textů!

Tuto terapii a „rozkoš bez rizika“ doporučuje devět z deseti novinářek…