„Byla to nádherná noc a vy jste to zkazili, protože o tom píšete,“ tuto větu nám sdělila jedna z dívek, které prožily noc s Justinem Bieberem. Začali jsme zjišťovat, proč holkám tolik vadí, že se o nich píše. A odpověď je jednoduchá – některé z dívek totiž mají doma přítele.

Jednou z dívek, které si Justin vzal na hotel, je také čtyřiadvacetiletá Denisa. Je to dívka, která si podle našich informací sobotní večer s Bieberem užila ve velkém stylu. Jenže Denisa má kluka a nyní je nervózní, že její fotky kolují po internetu.

„Jsem zadaná. Do přátel si nepřidávám lidi, které neznám, nedělám společnici, nesouložím za peníze, nefotím nahá – ani akty! A za práci beru peníze! Tak prosím ušetřete čas mně i sobě a nepište mi do zpráv nabídky podobného charakteru,“ uvedla na Facebooku Denisa. Takže doma má asi plno práce, aby sobotní večer nějak uspokojivě vysvětlila.

Redakce eXtra.cz dívky oslovila a chtěli jsme vědět, jakým způsobem výběr dívek probíhal. Ony to zcela neumí vysvětlit a je na nich vidět, že Bieberovi a jeho týmu slíbily mlčenlivost – rozhovor s jednou z dívek najdete ZDE.

Dívky tvrdí, že prostě měly štěstí. Že si je Bieber vybral zcela náhodně. Jenže zároveň se objevují spekulace o agentuře, která sháněla pro Biebera zábavu na dlouhou noc v Praze. O tom, jak se shání dívky pro Biebera, jsme psali ZDE.

Víte, jakým způsobem si Bieber vybral dívky na hotel? Tušíte, jakým způsobem pracuje agentura na dohazování dívek? Ozvěte se na redakce@extra.cz.