Šéfka významné charity, která pomáhá uprchlíkům, Clare Moseley (46) zničila vše, na čem tvrdě pracovala. Přísně zakazovala jakýkoliv intimní poměr svým zaměstnancům s imigranty, sama si ale s jedním z nich hojně užívala sexu. Prožila totiž roční románek s Tunisanem Mohamedem Bajjarem (27) a vůbec jí nevadilo, že na ni ve Velké Británii čeká manžel. Na případ upozornil portál Daily Mail.

Bajjara potkala v utečeneckém táboře ve Francii a pořádně mu naletěla. Muž jí totiž tvrdil, že pochází z chudé rodiny a utekl před válkou v Sýrii. Clare se mladého muže zželelo a zaměstnala ho jako svého tlumočníka a bodyguarda. Netrvalo to dlouho a skončila s ním v posteli.

Jenže muž si z ní tak trochu vystřelil. Když se jejich vztah provalil, zjistilo se, že Bajjar v Sýrii nikdy ani nebyl. Pochází totiž z Tunisu a je z velmi bohaté rodiny. Dokonce žil i v Německu a Polsku a od roku 2014 je ženatý ve Velké Británii s Carol Hutchings.

Claire sice uznala, že udělala chybu, ve Velké Británii je však všem pro smích. Tak snad ji vezme na milost aspoň její manžel Benjamin Moseley (38), který o ničem neměl ani tušení.