Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Skandál šéfky charity: Zakazovala sex s imigranty, sama si s jedním z nich užívala!

Šéfka charity na svůj poměr tvrdě doplatila.
Zdroj: twitter.com/reprofoto youtube.com
Clare Moseley (46), šéfka významné charity z Velké Británie, která pomáhá uprchlíkům, čelí obrovskému skandálu. Všem svým podřízeným zakazovala sex s imigranty, zatímco ona si prožívala roční milostný románek s Tunisanem. On navíc nebyl ten, za koho se vydával, a ona byla vdaná!

Šéfka významné charity, která pomáhá uprchlíkům, Clare Moseley (46) zničila vše, na čem tvrdě pracovala. Přísně zakazovala jakýkoliv intimní poměr svým zaměstnancům s imigranty, sama si ale s jedním z nich hojně užívala sexu. Prožila totiž roční románek s Tunisanem Mohamedem Bajjarem (27) a vůbec jí nevadilo, že na ni ve Velké Británii čeká manžel. Na případ upozornil portál Daily Mail.

Bajjara potkala v utečeneckém táboře ve Francii a pořádně mu naletěla. Muž jí totiž tvrdil, že pochází z chudé rodiny a utekl před válkou v Sýrii. Clare se mladého muže zželelo a zaměstnala ho jako svého tlumočníka a bodyguarda. Netrvalo to dlouho a skončila s ním v posteli.

Jenže muž si z ní tak trochu vystřelil. Když se jejich vztah provalil, zjistilo se, že Bajjar v Sýrii nikdy ani nebyl. Pochází totiž z Tunisu a je z velmi bohaté rodiny. Dokonce žil i v Německu a Polsku a od roku 2014 je ženatý ve Velké Británii s Carol Hutchings.

Claire sice uznala, že udělala chybu, ve Velké Británii je však všem pro smích. Tak snad ji vezme na milost aspoň její manžel Benjamin Moseley (38), který o ničem neměl ani tušení.

Související články

Další články