Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Skandál: Rozvádějící se Bouček osahával finalistku Miss a teď dělá, že ji nezná! Přečtěte si, na co se před Maláčovou vymlouvá!

Zdroj: Jan Tůma, Česká miss, repro týdeník Spy

Tak už víme, proč Libor Bouček (32) tak snadno vydýchával rozchod.

Na tradičním missím výjezdu na Filipínách, kde se pokaždé moderátor show, fotograf a vybraní novináři pokoušejí sbalit vybrané dívky výměnou za slib, že jim mediálně pomohou, až neuspějí v soutěži, totiž Bouček zřejmě sbalil neúspěšnou finalistku Aničku Avakjanovou (23), se kterou ho v zákulisí Miss vyfotila redaktorka deníku Spy při "nedovoleném přiblížení".

Ruka v ruce, něžné dotyky, sladká slovíčka a... pořádné zapírání. Bouček se totiž bojí Míši Bakala (41), která podobné výstřelky svého štábu nesnáší, nota bene když její oblíbený moderátor ještě není podruhé rozvedený.

Bouček se tedy přiznat k několikaměsíčnímu vztahu nemůže, a proč taky, když nebohé děvče s krásnými ňadry, ale nulovým mediálním potenciálem zřejmě brzy opustí, neb se chystá další ročník Miss, plný nového masa!

"Byl to velký večírek, každá chtěla tančit, ale jen málokterá svolila k focení," odpověděl nám trochu tajuplně moderátor na žádost o komentář fotografie s nebohou Annou, která netuší, že teď ještě dá majitelům dvou PR agentur, třem novinářům a pak se normálně vrátí zpátky do výroby.

Související články

Další články