Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Skandál na Slovensku: Felix Slováček se nechal natočit při tom, jak označuje někoho za „k*kota“! Bože, snad nemyslel Karla Gotta?!!!

Saxofonista a skoroposlanec Felix Slováček má z ostudy kabát a možná navíc přijde o kamaráda Karla Gotta.

Čiperný senior se nechal na party v Bratislavě natočit televizí Markíza při důvěrném rozhovoru s bývalou krasavicí Sisou Lelkes Sklovskou (46) a jejím manželem, na Slovensku ironizovaným zbohatlíkem Jurajem Lelkesem (60), který Felixe „určitě nežádal“ o přímluvu za společnou práci se Sisou u božského Káji, a Slováček, ve tři ráno už s notnou „virózou“, určitě nemyslel na Karla, když odpověděl: „…to nemůžu slíbit, protože von je nevyzpytatelný kokot poslední dobou.“

Slováček určitě nenarážel na Gottovy nečekané pracovní tahy a rozhodnutí, které v posledních letech nedělá pouze o vlastní vůli, ale často i o vůli své manželky Ivany. Pravdou ale také je, že Karlova – ale on Karla fakt nemyslel a nikdo to tady netvrdí – „nevyzpytatelnost“ je super výmluvou pro lidi Lelkesova typu, kteří Slováčka otravují, aby se u Mistra s tím či oním přimluvil.

Slovenská média se netají tím, že mají z kauzy strach: „Nemůžeme vypálit, že měl na mysli Karla, přestože to samozřejmě máme natočené, nestojí nám to za to handrkování, u nás není možné psát to samé co u vás,“ řekl nám jeden z nich s tím, že TV Markíza sice v reportáži naznačuje, že „možno nabudúce“ zveřejní celý záznam, ze kterého má být evidentní, že o Gotta šlo, ale v reálu se tak určitě nestane.

A hlavně, Felix by o svém dlouholetém kamarádovi, kterého si stejně jako jeho manželky Ivany velice váží, nikdy takto ošklivě nemluvil, o tom žádná.

Vyjádření Felixe Slováčka připravujeme.

Související články

Další články