Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Co má společného Silvia Kucherenko a slavný Ken? Podívejte se!

Silvia Kucherenko je moc sexy dívka.
+ Dalších 11 fotografií
Kontroverzní slovenská modelka Silvia Kucherenko v lidech často vyvolává rozporuplné názory kvůli svému vzhledu. Viditelné plastiky někteří lidé jednoduše nezvládnou strávit. Obdobně lidé reagují například na živého Kena Rodriga Alvese. A právě tomuto plastelíňákovi se Silvia stále více podobá. Je snad také posedlá svým vzhledem a chce co nejvíce vypadat jako panenka Barbie?

Lidé, kteří milují plastiky a nechávají se záměrně a viditelně zkrášlovat, jsou velmi často terčem posměchu, urážek, závisti nebo někdy také obdivu. Příběh Rodriga Alvese je dobře známý. V dětství si připadal ošklivý a chtěl být dokonalý. Jeho touha se změnila v posedlost a dnes je z něj muž s největším počtem plastických operací a chirurgických zákroků na světě. Na své obsesi dokonce založil kariéru.

Jako dokonalá Barbie působí i Kucherenko. V porovnání s Alvesem má sice ještě nějaké rezervy, ale kdybyste je postavili vedle sebe, tvořili by vlastně dokonalý pár. Ať už je Silvia také posedlá svým vzhledem, nebo na sebe jen chce upozornit, rozhodně se jí to podařilo.

A podle všeho se jí jako modelce pracovní nabídky jen hrnou. Mnohdy sice nejenom ty pracovní, ale to ke slávě jednoduše patří. Ať už chce být Kucherenko dokonalou Barbie, nebo se chce podobat Alvesovi, doufáme, že nepůjde do všeho jako tento pološílený Brazilec.

Mohlo by vás zajímat

Další články