Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Silvestrovská křišťálová koule Vlasty Plamínka: Věštcova Nej roku 2013!

Vlasta Plamínek bude oficiálním věštcem eXtra.cz a naším hvězdným
bloggerem i v roce 2014.

Milí eXtranávštěvníci,

dnešní „kouli“ jsem pojal tak trochu na silvestrovské téma a nejprve se s vámi podělím o nejzajímavější, veselé a netypické příhody ze své praxe. A věřte, že bylo z čeho vybírat a život přináší nejedno a často i humorné překvapení:

„Prosím vás, pane Plamínku. Můžete se podívat do karet a zjistit, kdo mi včera ukradl z půdy ten koberec?“ Osmdesátiletá stařenka z Podkrkonoší. Koberec se našel druhý den u jejího syna ve vedlejším domě.

„Jééé, pane Plamínku, to jsem ráda, že vás vidím. Pamatujete? V minulém životě jsme měli spolu milostný románek na Tahiti.“ Klientka měla smůlu. Nepamatoval jsem si vůbec nic.

„Pane Plamínku, můžete se mi podívat na tyhle kuřecí řízky? Nejsou náhodou napadeny ptačí chřipkou?“ Soused v našem domě se přišel poradit. Doporučil jsem mu udělat si z nich dobrou večeři. Přežil!

„Pane Plamínku, už to asi půjde. Už budu rodit. Pomozte mi, co mám dělat?“ Zoufalá prvorodička volá mobilem z nemocnice. Uklidnil jsem ji a odkázal na pomoc přítomných profesionálních lékařů. Narodila se holčička!

„Jejda – je to možný? Jste to vy? Ten věštec z televize? Jedete taky na Kanáry na dovolenou? To se těším, jak budeme čarovat.“ Neznámá žena v letadle před startem na ostrov La Palma. Naštěstí se nečarovalo, většina cestujících i s dotyčnou vystoupila už na Tenerife…

„Mistře, neděláte taky podle karet sex po telefonu?“ Telefonát v pravidelném přímém vysílání na dotazy posluchačů v nejmenovaném komerčním rozhlase.

Práce mystika a věštce s sebou opravdu přináší rozmanitá nej jak v pracovním, tak osobním životě… Tady je jich pro názornost několik:

Nejvzdálenější věštba – na ostrově Borneo v Malajsii jedné z účastnic v nečekaném problému.

Největší láska Vlastíka Plamínka – manželka Irena a děti Kateřina, Martin a Tomáš. Jsme spolu již 22 let.

Nejpodivnější věštba – při odstranění několikanásobné kletby rodiny z Vysočiny.

Největší radost – kromě pohody v rodině zpětná vazba od spokojených klientů, kteří se opakovaně vracejí s důvěrou.

Největší zkouška – úmrtí pejska letos na podzim v důsledku vysokého věku.

Největší záliby – houbaření, cestování, malování obrazů (po výstavách v Praze bude nyní nejbližší výstava v únoru 2014 v Poděbra­dech).

Největší „náhoda“ v životě – spontánní nečekané setkání s Dalajlámou na letišti v Praze. Málo slov, ale mnoho gest, co řekla naprosto vše. Je tomu už více než 10 let, ale přesto stále živé.

Největší přání do roku 2014 – láska, zdraví a rovnováha. A to přeji také vám všem, ať si splníte vše, co pro vás je důležité, a pokud se vám to bude dařit, potom i následující rok bude pro vás rokem dobrých prožitků a dobrých zpráv!

Váš

Vlastík Plamínek

www.brucektarot.cz

e-mail: brucek.vlastimil@seznam.cz

Související články

Další články