Petra Palusková, která se probojovala téměř až do finále, a to v celé soutěži nemusela téměř hnout ani prstem, se umí pěkně odvázat. Když k tomu ještě přidáte několik skleniček alkoholu, ze soutěžících z Robinsonova ostrova jsou rázem pořádné rajdy.

Petra našla po skončení reality show velkého spojence právě v Katce Šuriákové, se kterou si v soutěži příliš nesedla. Co se týče hry, tak tyhle dvě krasotinky neměly ani šanci se více poznat, protože každá byla z jiného kmene a Katka se kvůli svým zdravotním problémům nedostala do sloučení.

Jenomže už je dávno po soutěži a holky evidentně našly společnou řeč. Obě dvě mají velkou zálibu ve večírcích, což dávají jasně najevo. Nebrání se několika skleničkám alkoholu a je jim úplně jedno, kdo je u toho fotí nebo točí. Petra a Katka jsou v nekonečných party naprosté přebornice.

Blonďatá Katka se dokonce veřejně rozpovídala o tom, komu by výhru rozhodně nepřála. „Já jsem fandila všem, ale nějak mi tam teď nesedí ten Marek, protože postupem času, když se na ty díly koukám, tak vidím jak intrikuje. Ale komu jsem to opravdu přála, tak to byl David,“ řekla Katka naprosto suverénně.