Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Silikonová kráska Budková ŠLA S PRAVDOU VEN: Přiznala vztah s Pavelcem! Je ale známý proutník tím pravým?

Silikonová kráska Budková ŠLA S PRAVDOU VEN: Přiznala vztah s Pavelcem! Je ale známý proutník tím pravým?
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Další 4 fotografie
Nejspíše dostala od hokejového brankáře NHL povolení. Tak toho využila a pochlubila se světu. Otevřeně konečně přiznala něco, co stejně každý věděl. Tereza tvoří oficiálně pár s Ondřejem Pavelcem a plánují společnou budoucnost!

No už bylo na čase, toho zatloukání už bylo přeci jen moc. Tereza Budková (25), která se v poslední době dostala do povědomí všech hlavně díky svým novým prsům, šla s pravdou ven. Konečně otevřeně přiznala, že s Ondřejem Pavelcem (29) tvoří pár a nejsou jen kamarádi.

„Nemám proč to tajit, jsme spolu. Je nám dobře a jsme spokojeni,“ uvedla v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz. „Čekám na nabídky z Ameriky, abych mohla pracovat tam.“

Tereza nám také poodkryla, jak to má s nahotou ve focení a zda plánuje někdy třeba pro Ondru nafotit akty, aby se mu během nabité sezóny v NHL po jeho milé nestýskalo. „Jsem hodně stydlivá a vím, co můžu a nemůžu fotit,“ prozradila Budková a tak trochu naznačila, že pokud někdo někdy bude po ní chtít odhalené fotografie, asi bude muset přijít s hodně lukrativní nabídkou.

No uvidíme, jak to těmhle dvěma vydrží. Vztahy modelek se sportovci jsou tak trochu klasikou, jenže většinou to nemá dlouhého trvání. Pavelec je navíc známý proutník, co rád dívky střídá a číhá na ně po pražských barech. Tak snad Tereze nezlomí srdce…

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy