Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šilhánová po vyhazovu z Evropy 2 bude moderovat na Primě! V jakém pořadu ji uvidíme?

To, že se Lucie Šilhánová (33) po vyhazovuRanní show Evropy 2 neztratí, bylo jasné hned od začátku. Příležitosti se chytla televize Prima, která si Lucii pozvala na kamerové zkoušky, a po chvíli si plácli.

„Lucie posiluje moderátorský tým Diváckých zpráv. Diváci FTV Prima, se na Lucii mohou těšit již v příštím týdnu,“ uvedl Jiří Haramul, šéf PR a komunikace FTV Prima, takže smutnit po Lucii není třeba, navíc teď bude i vidět!

„Je to neuvěřitelné, ale i v těžkých situacích mám prostě štěstí a příležitosti si mě snad samy vyhledávají. Mám strašnou radost a moc se těším na práci před televizními kamerami,“ prohlásila Šilhánová.

O vyhazov Šilhánové z rádia, kde přes deset let tvořila úspěšnou trojici s Leošem Marešem (37) a Patrikem Hezuckým (45), se prý zasadila ředitelka Evropy 2 Jitka Fürst. Půvabné Lucie se ale zastali nejen fanoušci, ale i Leoš s Patrikem, kteří svolali na dnešek demonstraci, na níž eXtra.cz nemohlo chybět.

Související články

Další články