Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Šílený trest pro zvědavou kočku: Tahle žena ji doslova uvařila v mikrovlnce, protože si chtěla hrát s její zlatou rybkou

Laura Cunliffe se bude ze svého činu zodpovídat u soudu.

Bude to možná moct uhrát na své duševní zdraví a deprese, ale stejně se bude ze svého činu zodpovídat před soudem. Nezaměstnaná Laura Cunliffe (23), žijící ve městě Barnsley, chovala u sebe doma kromě kotěte ještě zlatou rybku a právě ta se stala kočce osudnou.

Zvědavé zvíře si chtělo s rybou pohrát, Laura tedy tvrdí, že na ni zaútočilo a chtělo ji ve vodě sežrat, ale trest byl příliš krutý. Bláznivá Britka strčila kotě do mikrovlnné trouby a na pět minut ji nechala „uvařit“. Jenže kruté zacházení zvíře nepřežilo, mikrovlny poškodily hlavně vnitřní orgány kočky a ta během následných devadesáti minut pošla.

Polehčující okolností pro Lauru je, že se k činu sama doznala, a i když putovala do vazby, z níž byla propuštěna na kauci, v březnu ji čeká soud za týrání zvířat, ale nakonec by pro ni mohl dopadnout dobře. Podle prvních posudků je žena psychicky nemocná a trpí těžkými depresemi a psychózami, zřejmě tedy místo do vězení poputuje do psychiatrické léčebny.

Související články

Další články