Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Šílený seznam: 10 věcí, které jste o kvartýru Billa Gatese určitě nevěděli

Chatrč Billa Gatese ve Washingtonu.

Bill má u Washingtonského jezera skutečně zajímavé stavení. Tak zajímavé, že dům zakladatele Microsoftu najdete hned v několika encyklopediích. A v nich spoustu zajímavostí. Třeba:

  1. Haciendu stavěli sedm let a stála 63 milionů dolarů.
  2. Gatesův bazén má třicet metrů a najdete v něm například podvodní sound systém. Převlékárna u bazénu má čtyři sprchy a dvě vany.
  3. Posilovna má velikost házenkářského hřiště, ale nikdo nikdy na Gatesovi nějaký výsledek posilování neviděl.
  4. Pravidelní hosté mají svůj PIN, na který reaguje systém, jenž sleduje vaše kroky jednotlivými pokoji a v nich přizpůsobuje teplotu a světla vašim osobním preferencím.
  5. Bill platí ročně milion dolarů jen na daních z domu plynoucích.
  6. V objektu je prokazatelně „trampolínová místnost“ s devítimetrovým stropem. Zřejmě je v ní obří trampolína, ale Gates to nikdy nepotvrdil.
  7. Na návštěvy Bill machruje slavným zápisníkem Leonarda da Vinciho, který si kdysi koupil za 32,8 milionu dolarů. Kde se vzácné dílo v domě nachází, není známo.
  8. V baráku je 24 koupelen. Dvacet čtyři! To je fakt hodně koupelen!
  9. Garáž má parkovacích míst třiadvacet, což znamená, že 23 lidí může zaparkovat káru a jít si do své vlastní koupelny a jednu mají do rezervy.
  10. Po celém domě jsou umně poschovávané repro komponenty stereosystémů, které vás provázejí po celou dobu pobytu vaší oblíbenou hudbou, ať jdete po domě odkudkoli kamkoli.

Související články

Další články