Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Šílený nápad: Dobrodruh bude žít dva měsíce na opuštěné skále zavřený v malé kapsli

Nick Hancock hodlá na opuštěné skále přežít 60 dní.

Dobrodruh Nick Hancock (38) se rozhodl přežít dva měsíce v opravdu extrémních podmínkách. Na skále Rockell, vysoké 30 metrů a ležící v nehostinné výspě severního Atlantiku, hodlá strávit 60 dní v podivné žluté kapsli a doufá, že jeho husarský kousek přivede sponzory a dobrovolníky k charitativní organizaci Help for Heroes.

Britský milovník adrenalinu se vydává na jedno z nejnehostin­nějších míst světa, kde neroste nic než mořské řasy a černý lišejník. Jediný člověk, který se tam odvážil strávit více dní po sobě, rovnou 40, je bývalý člen SAS, britských elitních jednotek. Nick Hancock se ho bude snažit překonat ve speciálně upravené kapsli, v níž bude spát a která byla testována na extrémní podmínky.

Přesto očekává, že to bude muset několikrát vzdát. Skála se na první pohled nezdá, ale 30 metrů opuštěnosti bičované divokými vlnami a ostrými poryvy větru, bez jediné kapky vody a čehokoliv k snědku, je noční můrou pro každého, kdy by se na ni octnul omylem byť i jen na pár hodin.

Mohlo by vás zajímat

Další články