Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Šílený muslim děsí Evropu: Máme si holit hlavy, ctít právo šaría a odevzdat svůj majetek!

Šílený muslim děsí Evropu: Máme si holit hlavy, ctít právo šaría a odevzdat svůj majetek!
Zdroj: reprofoto YouTube

Velkorysá imigrační politika Velké Británie začíná mít pomalu problémy Není to tak dávno, co se lhostejní Angličané vytočili doběla, když jim britský řetězec Marks & Spencer oznámil, že zákazníky nemusí obsluhovat muslimští zaměstnanci, pokud je to proti jejich víře

Byl to tedy řádný skandál a hrozilo, že obchod přijde o dost zákazníků, takže na řadu přišla omluva a zrušení zákazu.

Nyní se Anglie děsí znovu. V jejich zemi žije někdo, kdo si říká Abu Waleed, nechodí do práce, zneužívá státní dávky pro sebe, svou ženu a své tři děti a nemá nic jiného na práci než sedět v londýnském parku a spolu se svými kumpány z řad radikálních muslimů kázat islám tím nejhorším možným způsobem.

Vzhledem ale k tomu, že patří k buňce Al-Káidy, se na něj už zaměřily protiteroristické skupiny a z jeho videí jde Britům mráz po zádech. Tento ničema totiž požaduje, aby královna byla povinna nosit burku, vévodkyni Kate označil za "děvku", křesťané nesmějí chodit po chodníku a mohou jezdit jen na mezcích, musí si oholit hlavu a nosit červený límec, aby je bylo poznat, ale tím výčet jeho požadavků nekončí.

Abu Waleed dále žádá, aby každý nevěřící byl povinen vpustit muslima do svého domu a přenechal mu svou postel a svůj majetek k užívání. Asi vám nemusíme říkat, že Abu Waleed žije v obecním domě a nemá ani penny. Navíc bychom jim měli odevzdat své hezké oblečení a nosit jen otrhané šaty, v našich kostelech by měly přestat zvonit zvony a nejvíce znepokojující je jeho myšlenka, že ve vládě by měli zasednout muslimové a zavést právo šaría

To si každý z nich vykládá po svém a nejčastěji radikálně. V právu šaría platí tzv. vražda ze cti, nejohavnější zvyk, který v dnešní civilizaci nemá absolutně místo Přestože se řeči Waleeda zdají jen jako plácání, už upoutal hodně pozornosti, hlavně protiteroristických a antiextremistických organizací, které pečlivě monitorují každý jeho pohyb. Vymývač mozků totiž bere své poslání vážně a jeho stoupenců přibývá. Většinou jsou to další nezaměstnaní radikálové.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy