Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Šílený Japonec už utratil téměř tři miliony korun za to, aby vypadal jako Michelangelův David. Moc se mu to nedaří…

Šílený Japonec už utratil téměř tři miliony korun za to, aby vypadal jako Michelangelův David. Moc se mu to nedaří…
Zdroj: Kotaku

Líbí se vám socha Davida od Michelangela? Určitě ne tolik jako dvacetiletému Japonci Alanovi, který už utratil v přepočtu téměř tři miliony korun za to, aby se mu co nejvíce podobal.

Ve škole si z něj pořád dělali spolužáci legraci, že vypadá spíše jako žena než jako muž, a tak se rozhodl vzít si jako svůj předobraz to nejmužnější, co ho napadlo. Nebyl to Chuck Norris, ale právě socha Davida.

Nedávno vystoupil i v jednom japonském televizním pořadu, kde o všech těch plastických operacích, které podstoupil, otevřeně mluvil. Ostatně nijak se za ně nestydí a podle všeho dělá i selfie obrázky na operačním stole. Jen se podívejte dolů do fotogalerie. Údajně vytvoří 1500 selfie fotografií měsíčně.

A jaké operace už tedy měl? Dvě operace nosu, jednu očí, jedno vyhlazení vrásek a injekce do obličeje, aby změnil tvar. Kde na to všechno vzal peníze? Byl docela vychytralý! V šestnácti letech se přestěhoval do Tokia, kde byl od té doby s alespoň šesti staršími ženami, které jeho posedlost plastickými operacemi sponzorovaly. Fikaně s nimi ale nespal. Jak říká v pořadu: "Jakmile bych to udělal, přestaly by od nich téct peníze, protože by dostaly, co chtěly."

Údajně si nijak nehlídá, co jí, protože diety znamenají stres a stres není pro krásu člověka dobrý. Místo toho bere asi třicet vitaminů denně a když se cítí trochu tlustější, nechává si do břicha píchat injekce na rychlejší spalování tuku.

Související články

Další články