Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šílené video: Tento pánský twerk jste ještě neviděli. Z tohoto videa se potrháte smíchy!

Twerk se teď mezi všemi dost rozmohl. Většinou se mu ale věnují ženy. Oblečou si sexy kalhotky a házejí zadkem ze strany na stranu. Spousta mužů si ani nedovede představit, že by si oblékli něco krátkého a upnutého a začali twerkovat. Najdou se ale i takoví odvážlivci, kteří se toho nebojí. Pak to ale opravdu stojí za to!

Sexy chlapi jenom ve slipech vrtí zadkem a přiráží jeden na druhého tak mocně, že to nenechá chladnou jedinou ženu. A dá se říct i muže. Pánové twerkují v sexy žlutých a modrých slipech. Nejdříve jde po ulici jen jeden, má na sobě twerkující model, kde mu jde vidět jeho chlouba. Líže zmrzlinu a rozhlíží se kolem sebe. Potká jeho rivaly z jiného týmu a uteče jim. Ti běží za ním. A pak už na něj čekají jeho parťáci – spolutanečníci. A souboj začíná!

Utkaly se dva týmy Hot Bottoms a proti nim Tasty & Yummy crew. Zatřepat prdelkou, sexy pohyby, trochu přirazit, video je prostě vtipné. A určitě teď brečíte smíchy. Je vidět, že chlapi si tanec hodně užívají! A kdo zvítězil? Asi všichni, protože obléct se do tak slušivých oblečků a twerkovat se svojí bimbající chloubou, to chce hodně odvahy!

Související články

Další články