Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Šílené: Tohle koťátko s rudými rty je skutečně dcera Bobošíkové!

Jana Bobošíková s dcerou.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 4 fotografie

Politička a neúspěšná kandidátka na prezidentku České republiky a dalších padesát postů Jana Bobošíková (48) nechyběla na narozeninách organizátora soutěže Muž roku Davida Novotného. Na akci si jako doprovod vzala svou dceru Janu (26), která je téměř identickou kopií své matky. „Momentálně se věnuji podnikání,“ řekla Bobošíková mladší, která sice své matce pomáhala s politickou kampaní, ale prozatím se nijak v této oblasti neangažuje.

Obě dámy byly na narozeninové oslavě nápadně opálené, jako by se právě vrátily z exotické dovolené. „Není to tak, tmavou pleť máme díky samoopalovacím přípravkům, které používáme,“ prozradila Bobošíková. A tuto kosmetiku matka s dcerou prý i prodávají.

Na party nechyběla spousta dalších gratulantů, například herečka Ivana Jirešová, moderátorka Míša Dolinová, zpěvačka Míša Nosková, modelka Dominika Mesarošová, Muž roku Martin Zach, zpěvačka Markéta Konvičková, Světlana Nálepková s partnerem a nějakou nám neznámou fintou se vnutil i Zdeněk Podhůrský s přítelkyní, kteří se zřejmě jako obvykle přestrojili za novináře, jinak si to neumíme vysvětlit.

Související články

Další články